ACTIVE CARE

Özelleştirilmiş Cilt ve Saç Tedavisi

home-office-569359_640"Güzel saçlar söz konusu olduğunda, çoğunlukla aynada hayalinizdeki saçları göremezsiniz. Kafa derinizin durumunu bilmek, en iyi saç bakımı rejimini belirlemek için çok önemlidir, böylece köklerden parlak, sağlıklı saçlar elde edilir.

Amerikan New Image şirketi tarafından Fransa'da kurulan “Active Care,” yüksek çözünürlüklü bir kamera ve özel yazılım kullanarak kafa derisinin uzman analizine dayanan, her müşteri için özel tavsiyeler sunan yenilikçi bir sistemdir. Bu analiz, kafa derisine ve saçlara yönelik endişeleri giderecek şekilde özel olarak formüle edilmiş doğal ürünlerin kullanımını yüksek teknolojili tedaviler ile tamamlanmaktadır.

İşlem, saç derisinin ve kıl kütikülünün taranmasıyla başlar, cihazımız, her müşteri için profiller oluşturup saklama kapasitesi ile birlikte yüksek çözünürlüklü görüntüleme sunar. Özel yazılım görüntüleri analiz eder, saç ve kafa derisi sorunlarının kökenini belirler ve kişiselleştirilmiş ürün önerilerini ve özelleştirilmiş bir salon içi tedavi rejimini önermektedir.

ACTIVE CARE İLE SAÇLARIM DAHA CANLI ve DAHA GÜÇLÜ

Planlı saç kökü ve deri tedavileri sonucunda hayal ettiğiniz gür, canlı ve hacimli saçlara sahip olun. Seyrelmeler ve uyuma evresindeki kökleri tazeleyerek saç yoğunluğunuzu artırın. Saçınızla ilgili tüm sorunlar için Ücretsiz analize gelin.

activecare
Seyhan HanımÖzel Sektör
Merhaba Ben Seyhan uzun zamandır saçlarım da uç kısımlarda kırıklıklar ve saçımda genel olarak kuruluktan ötürü dökülmeler yaşıyordum saçlarım birtürlü istediğim uzunluğa erişemiyordu çünkü uzayan uç kısımlar cansız ve dağınık görünüyor ve bende onları kestirmek zorunda kalıyordum. Active Care bakıms eansları sayesinde saçlarım gürleşti ve canlandı şuan saçlarım daha once hiç olmadığı kadar uzun ve gür. saç sorunuma köklere ve kafa derime uygulanan bakımlar sayesinde çözüm ürettikleri için çok teşekkür ediyorum.