HAKKIMIZDA

“Demo Hair International Saçlandırma Merkezi” 2001 yılında Metin Akay tarafından kurularak, kurulduğu günden bu yana Türkiye’de saçsızlık sorunuyla ilgili en geniş hizmet yelpazesine sahip olan kuruluştur.

Dünyada bu konuda ki gelişmeleri yakinen takip edip özellikle 2005 yılından bu yana Amerika’nın en başarılı saç laboratuvarları ile iş birliği içinde çalışarak saçsızlık konusunda en gelişmiş çözümleri Türkiye de hizmete sunan bir merkezdir.

Demo Hair her türlü saç dökülme sorunu yaşayan kadın, erkek, yaşlı ve çocuklar için komple saç dökülmelerinde olduğu gibi; bölgesel saç dökülmelerinde, kaza/yaralanma ve hastalık nedeniyle dökülen saç kayıplarında da, kişiye özel olarak en uygun çözümleri sunmaktadır.

Demo Hair’ın profesyonel saç uzman ekibi, müşteri ilişkileri sorumluları ve yöneticilerden oluşmaktadır. Protez saç sisteminde olan başarımız, firmamızda çalışan uzmanlarımızın sürekli güncel eğitimlere katılmaları ve çözüm üretme konusundaki başarılarından kaynaklanmaktadır.

Şirketimiz uzun yıllardır yenilikçi bir bakış açısı izleyerek protez saç sistemlerinde en son teknolojiyi kullanmaktadır. Merkezimize saç sorunu nedeniyle başvuran kişilerin kendilerini özel hissetmelerine ve müşteri mahremiyetine büyük önem vermekteyiz.

Yenilik ve gelişmeye açık olan firmamız, kalitemizi ve profesyonel uygulamalarımızı daha da ileriye taşıyacak yeni fikirleri ve son teknolojilerle çalışma anlayışını benimsedikçe, başarılarıyla günden güne büyümeye devam edecektir.

Sizleri de merkezimize bekliyoruz...

AMAÇ & İLKELERİMİZ

  • Protez saç uygulamasında iyi bir ekip olduğumuzu göstermek
  • Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve bunu müşteriye sunmak;
  • Müşterinin hayal ettiği görüntüyü istediğinden daha mükemmel şekilde uygulamak ve hayatına verdiği kolaylık ve konfor sağlamak
  • Kişide saç dökülme sorunundan dolayı oluşan kaybetmiş olduğu özgüveni geri getirmek,
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve güvenli bir aile ortamı sunmak, gibi ilkeleri Demo hair’i Türkiye’nin en başarılı protez saç firması haline gelmesindeki en önemli sebeptir.
  • Temel Gizlilik İlkelerimiz;

  • Demo Hair tarafından, rızanız olmaksızın kişisel bilgilerinizi üçüncü kişi ve taraflara herhangi bir şekilde satılmayacak kiralanmayacak veya açıklanmayacaktır.
  • Gizlilik Politikasının değişmesi halinde, firmamız değişiklikleri sizlerle bildirecek ve size söz konusu değişiklikleri reddetme imkanı sağlayacaktır.
  • Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla, Demo Hair sağlam, güvenli bir teknoloji ve gizliliğin korumasına ilişkin başka programlar kullanacaktır.