Bölgesel Saç Dökülmelerinde,
Local App-s
(Local Application System) Doğal hızlı ve etkili çözüm.

  • Sadece dökülen bölgeye uygulananır.
  • Kendi doğal saçınızla 1/1 Uyumludur.
  • Saç renginiz aynı şekilde uygulanır.
  • Diğer sistemlerden biriyle birlikte uygulanır
HEMEN BİR UZMANA SORUN!

LOCAL-APP'S

Avrupanın en gelişmiş bölgesel saç protezi sistemi.

home-office-569359_640"Local-App's" Avrupanın en gelişmiş bölgesel saç protezi sistemidir. Alt tabakası ince ve insan teniyle birebir uyumludur. Hava geçiren ve gözenekli bir sistem olduğundan dolayı sağlığa zarar vermez. Kişinin sadece saçının seyrelmiş bölgesine uygulanır ve kendi saçına kesinlikle müdahale edilmez.

Gerekli bölgeye uygulanan kısmi saç protezi sisteminin kendi saçınızla uyum içinde kalması için imaj çalışması yapılır ve kısa bir süre içerisinde son derece başarılı bir neticeyle saçlarınıza kavuşursunuz.

BÖLGESEL UYGULAMAYI BİR DE ONLARA SORUN?

Demo Hair International Local-App's (Kısmi Protez Saç Uygulaması) ayrıcalığını doğrudan yaşayan kullanıcıların tavsiyeleri sizler için yol gösterici olabilir. Bu sistemi keşfetmek için sizleri de merkezimize bekliyoruz.

Erdal Şahinİş Adamı
Merhabalar ben Erdal Şahin mali müşavirlik yapıyorum bir çok ortama girip çıkıyorum mesleğim gereği hep toplum içerisindeyim. Saçlarımı kaybedeli uzun zaman oldu. Bu bende yıllarca görüntü bakımından özgüvensizlik oluşturdu. Saç ekimini çok düşündüm bir kaç doktorla bile görüştüm. aynı zamanda internet üzerinden başka araştırmalar da yaptım ve protez sac bana daha mantıklı gelmeye başladı. Beni en çok cezbeden yanı hızlı ve sağlıklı olmasıydı. Demo Hair ile tanışmamız da bu araştırmalar sırasında oldu. İnternette dönen reklamları ilgimi çekti. İyi’ki de buraya gelmişim. Çok ilgili ve açıklayıcı şekilde çözümler sundular. Şimdi çok daha sağlıklı ve gür saçlara sahibim. Şuan rahatlıkla saclarımı şekillendirip taraya biliyor ve rahatlıkla duş alabiliyorum Keşke daha önce deneseymişim. Teşekkürler…