QUANTUM SİSTEM

ABD'nin En Son Sistemi Demo Hair Kalitesiyle Türkiye'de!

home-office-569359_640"Quantum Hair System" Amerikan New Image şirketi tarafından Demo Hair'a özel olarak üretilen son teknoloji bir saçlandırma sistemidir. Quantum sistem, alışılagelmiş sistemlerin kullanım alışkanlıkları ve çözüm yöntemlerinin, uzmanlar tarafından uzun yıllar boyunca incelenmesi neticesinde geliştirilmiştir.

Quantum sistemin en belirgin özelliği asla belli olmamasıdır. İnce yapısı sayesinde yok denilebilecek şekilde bir his uyandırır. Quantum sistem cildinizin sürekli olarak nefes almasını sağlar, Tamamıyla kişinin kendi saçından klonlama ile kişiye özel olarak uygulanan bir yöntemdir.

Quantum sistem ile dilediğiniz sıklıkta, yumuşak, sert, dalgalı veya düz saçlara sahip olabilirsiniz. Var olan kendi saçlarınız uzamaya devam eder ve kuaföre giderek dilediğiniz rengi veya modeli uygulayabilirsiniz.

QUANTUM SİSTEMİ BİR DE ONLARA SORUN.

Demo Hair International Quantum ayrıcalığını doğrudan yaşayan kullanıcılar, deneyimlerini anlatıyorlar. Gözlemledikleri ayrıntılar dikkat çekici... Bu deneyimi onların kendi cümleleriyle daha detaylı anlayacağınızı düşünüyoruz. Ve sonra keşfetmek için sizleri de merkezimize bekliyoruz.

Gürkan KandazMüzisyen
Öğrencilik yıllarımdan beri müzikle uğraşıyorum. Müzik benim hayatımın bir parçası fakat uzun zamandır yaşadığım saç sorunundan dolayı sahnelere çıkmaya çekinir hale gelmiştim. Saç ekimi yaptırdım istediğim sonuca ulaşamadım. En son çareyi Quantum Sistem yaptırmakla buldum ve sizlere şunu söyleyebilirim ki bu zamana kadar çok boşuna vakit kaybetmişim. Şu an o kadar mutluyum ki saçlarımdan; bunu sadece benim gibi saç sorunu yaşayanlar anlayabilir. Demo Hair sayesinde sahnelerim artık çok daha özgüvenli ve enerji dolu geçiyor. Bana yaşattıkları güzelliklerden dolayı Demo Hair ekibine sonsuz teşekkürler.

DAHA YAKINDAN İNCELEYİN.